Europa Jet Sık ve Sil 2 LT 10 Adet - Europajet Online Satış

Europajet Online Satış
  • Text
Europa Jet Sık ve Sil 2 LT 10 Adet
Bütün ürünlerden farklı olan ve nano teknoloji kullanılarak üretilen bu ürünümüzle uygulama yaptığınız alanlar maksimumum temizliğe ulaşmasının yanı sıra, ürünümüzün hoş kokusu sayesinde mekanlarınıza kalıcı ve güzel kokunun yayılması sağlanır. Kullanma talimatına uyularak kullanıldığı zaman zarar vermez,tahriş etmez.
Europa Jet Sık ve Sil 2 LT 10 Adet
Stok Kodu : EUP4
Stok Durumu : Mevcut
Ürünün Fiyatı :
1,250.00 TL
Taksit Seçeneklerini Görün
Ücretsiz Kargo
Europa Jet Sık ve Sil 2 LT 10 Adet

* İNATÇI LEKELER, * YAĞ LEKELERİ, * ÇAY, KAHVE VE KAN LEKELERİ, * MÜREKKEP VE SU BAZLI BOYA LEKELERİ, * İS VE KÜF LEKELERİ, * HALI KOLTUK VE DÖŞEMELERDE , * DUVAR TEMİZLİĞİNDE, * PİMAPEN VE DUŞAKABİNLERDE, * ELEKTRİKLİ EV ALETLERİNDE * ELBİSELERİNİZDE, * OTO PARÇALARI VE İÇ DÖŞEMESİNDE, * TÜM MOBİLYALARINIZDA GÜVENLE KULLANILIR.

Ön Bilgi: Bütün ürünlerden farklı olan ve nano teknoloji kullanılarak üretilen bu ürünümüzle uygulama yaptığınız alanlar maksimumum temizliğe ulaşmasının yanı sıra, ürünümüzün hoş kokusu sayesinde mekanlarınıza kalıcı ve güzel kokunun yayılması sağlanır.Kullanma talimatına uyularak kullanıldığı zaman zarar vermez,tahriş etmez.

Kullanma Talimatı: Europa jet, leke üzerine sıkıldıktan sonra 1 dakika beklenir.Daha sonra silinerek su ile durulanır.Oto parçaları ve motor yağlarını temizlerken europa jet sıkıldıktan sonra 5 dakika beklenir,sonra su ile durulanır.Halı,Koltuk,Döşeme ve Elbiselerdeki leke üzerine sıkıldıktan sonra 1 dakika beklenir,sonra durulanır.Özellikle fazla kirlenen ve temizlenmesi zor olan gömleklerin, kol ve yakalarına sıkıldıktan sonra çamaşır makinesine atılarak yıkanması tamamlanır.Duvar temizliğinde kullanılırken duvarın kirliliğine göre su ile seyreltilerek kullanılır.

Dikkat! Su bazlı boyaları ve mürekkep boyalarını da çözdüğü için hassas yüzeylerde ve narin kumaşlarda su ile seyreltilerek kullanılması tavsiye edilir.Uygulama yapılacak yerde test edilip ürün uygunlunluğu tespit edildikten sonra kullanılmalıdır.Aksi taktirde sorumluluk kabul edilmez.

Not: Diğer ürünlerden farklı olan bu ürünümüz çok iyi yağ ve kir çözmesine rağmen kostik içermez, solvent içermez, oksijen bazlı ağartıcı içermez ve klor bazlı ağartıcı içermez.

Taksit Seçenekleri Eklenmemiş