Hakkımızda - Europajet Online Satış

Europajet Online Satış
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

Işıl kimya, 1999 yılında kurulmuş olup, temizlik ürünleri, kozmetik ürünleri, oto kimyasalları ve havuz kimyasalları alanında hizmet vermektedir. Kuruluş döneminde sektörde farklı olarak ne yapabiliriz diyerek araştırmalarımıza başladık. 5 yılı aşan ARGE çalışmalarımız sonucunda europa jeti ürettik. Kısa zamanda ihracata da başladık. Temizlik ürünleri sektörü çok geniş bir sektör. Ürünlerimizin birçoğu hem evde hemde endüstriyel temizlikte kullanılmaktadır. Yoğun olarak halı yıkama tesisleri, çamaşırhaneler, oto kuaförleri, temizlik firmaları ve marketler ile çalışmaktayız. Hangi ürün hangi zeminde ne ölçüde kullanılması gerektiğini demo-sunum ile müşterilerimize anlatmaktayız. Satış sonrası satış destek ekibimiz; müşterilerimizi düzenli olarak ziyaret ederek ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü hizmeti sunmaktadırlar. 7/24 müşteri danışma hattımızı arayarak yardım alabilirler. Ürünümüz etiketinde de yazdığı gibi koşulsuz iade garantilidir. Biz satış odaklı değil çözüm odaklı hareket ediyoruz. Nasıl ki memnun kalmadığımız bir ürüne para vermek istemiyorsak, müşterilerimizinde bütçesini korumayı bilmeliyiz. Sektöre ve müşterilerimize; tasarrufun yanında çevreye duyarlı doğa dostu nano teknoloji ürünü olan europa jeti üreterek sunduk. Piyasanın ihtiyaci olan, fakat piyasada olmayan ürünlerle ilgili sürekli ARGE çalışmaları yaparak sektöre yeni ürünler kazandırdık ve kazandırmaya devam edeceğiz. Hedefimiz ülkemiz gibi ürünlerimizide dünya markası yapmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Maksimum kalitede ürün üretip, minimum fiyata satarak “Müşteri Memnuniyeti” sağlamaktır. Müşterilerimiz aynı zamanda bizim için birer iş ortağıdır. İlişkilerimiz karşılıklı güvene ve dürüstlüğe dayalıdır. Onları satış sonrasında, sattığımız ürünle baş başa bırakmıyoruz. Aldıkları ürünlerle ilgili her türlü sorunlarda bize anında ulaşmakta ve çözüm bulmaktadırlar. AR-GE faaliyetlerine önem vererek geliştirdiğimiz ürünlerin, dağıtımından tüketiciye ulaşıncaya kadar titizlikle vermiş olduğumuz hizmet, iş ortaklarımıza verdiğimiz değerin bir göstergesidir.

VİZYONUMUZ

21. Yüzyıl çağdaş ve modern dünyada hızla değişen teknolojik gelişmeleri zamanında takip ederek daha kaliteli, daha hızlı ve güvenilir hizmet anlayışıdır. Bunun sonuçları da müşterilerimize artı değer olarak yansımaktadır ve yansıyacaktır.